Kategorijos

Švenčių ambasadoriai

Vaikų ir suaugusiųjų švenčių organizavimas ir vedimas

Vilnius, Visa Lietuva, Marijampolė, Vilkaviškis, Kaunas
Palikti atsiliepimą Įsiminti
Siųsti žinutę
Teikiamos paslaugos:
„Švenčių ambasadoriai” – komanda, kuriai ir didžiausi iššūkiai yra įveikiami! Didžiuojamės būdami jauni ir energingi, tie, kuriems kiekvieną šventę yra ypatinga. Nebijome ieškoti, mąstyti kūrybiškai ir renginiams ruoštis neskaičiuojant laiko.

Renginių organizavimo patirtį ir naujas idėjas pritaikome taip, kad Jūsų šventė taptų nepakartojama. Į kiekvienos šventės organizavimą įdedame visas pastangas, siekdami, kad po šventės namo visi iškeliautų su šypsenomis veiduose!

Orientuojamės į asmeninių ir viešųjų renginių organizavimą bei vedimą. Savo komandoje turime renginių vedėją bei Dj, kurie gali pasirūpinti gera nuotaika Jūsų šventės metu. Taip pat per metus suorganizuojame ir pravedame gausybę vaikų švenčių - mažųjų šypsenos visuomet užkrečia pozityvumu :)

Organizuojame ir pravedame:
- Krikštynas;
- Gimtadienius, jubiliejus;
- Įmonių šventes;
- Vaikų gimtadienius;
- Darželių/pradinių mokyklų išleistuves;
- Individualias stovyklas;
- „Vaikų kampelius“ didesnėse šventėse ar jubiliejuose.

Dirbame visoje Lietuvoje! Pagrindinės „Švenčių ambasadorių” komandos „pajėgos” susibūrę Vilniuje, tačiau mielai keliaujame po įvairius Lietuvos miestus ir miestelius.

Jei ieškote energingos ir pozityvios komandos, kuriai renginiai – džiuginantis kasdienis užsiėmimas, mums būtų labai smagu išgirsti Jūsų renginio viziją ir ją išpildyti!
>
Palikti atsiliepimą
Rašyti atsiliepimą
Prisijungti / Užsiregistruoti
Siųsti žinutę