Maistas šventėms

Šviežias ir skanus maistas, malonus aptarnavimas, skoningas serviravimas – tai neatsiejama įsimintinos šventės dalis.

Esame profesionali ir savo darbą mylinti virtuvės komanda, kuri paruoš maistą bei aptarnaus Jūsų svečius visos šventės metu.

Mūsų paslaugos:

  • Išvažiuojamosios šventės. Paruošime maistą Jūsų šventės vietoje, o jeigu tam nėra sąlygų, atvešime viską pagaminta. Teikiame paslaugas be tik Vilniuje, Kaune, bet ir visoje Lietuvoje.
  • Maisto šventėms meniu įvairovė: šalti užkandžiai, salotos, patiekalai iš mėsos, jūros gėrybių, daržovių, įvairios sriubos, gėrimai. Mūsų meniu galite rasti čia, tačiau tai – dar ne viskas. Jūsų šventei pasiūlysime ir daugiau lūkesčius atitinkančių patiekalų bei užkandžių.
  • Maistas šventėms pagal mūsų siūlomą ir Jūsų pageidaujamą vegetarišką, veganišką meniu, užkandžiai ir patiekalai netoleruojantiems tam tikro produkto (pvz., laktozės, gliuteno ar kt.) ir alergiškiems (pvz., sojai, riešutams ar kt.) svečiams.
  • Visų reikalingų indų nuoma: nuo šaukštelio iki taurės. Indų nuomos kainos nurodytos čia. Vykdant užsakymą nuo 500 eurų – indų nuoma suteikiama nemokamai.
  • Stalų serviravimas, dekoravimas Jūsų pasirinktomis priemonėmis. Laikomės bendrųjų etiketo normų, o esant pageidavimams puošiame stalus taip, kaip norite.
  • Aptarnavimas visos šventės metu. Galime aptarnauti iki 300 svečių, Jūsų šventėje dirbti kelias dienas paeiliui.

Ruošiame ir serviruojame maistą įvairioms šventėms:

Maistas vestuvėmsnuo šaltų užkandžių iki karštų patiekalų, gėrimų. Galime serviruoti bei ruošti maistą ir antrą vestuvių dieną.

Maistas banketams, furšetamsatvyksime į Jūsų pasirinktą šventės vietą, serviruosime vaišes oficialiems banketams (susėdus) ar furšetams (švediškas stalas).

Maistas gimtadieniams ir jubiliejamssudarysime meniu pagal Jūsų numatytą biudžetą.

Maistas krikštynoms – tiek jaukiam šeimos pasisėdėjimui, tiek didesnei šviesiai šventei.

Teminės šventės – paruošime ir serviruosime maistą Kalėdų, Naujųjų Metų, Velykų, Helovino ir kitoms šventėms, atitinkamai pasiūlydami ir specialių teminių užkandžių bei patiekalų.

Paslaugų kainos:

Maitinimo kainos apskaičiuojamos individualiai, atsižvelgiant į žmonių skaičių, pasirinktą meniu, šventės vietą, indų nuomą ir kt. Susisiekite su mumis ir pasistengsime pasiūlyti maitinimo paslaugas, tinkančias Jūsų biudžetui. Rekomenduojame kreiptis iš anksto, nes švenčių sezonui rezervacijos užsipildo greitai.

Atsiskaitymas išankstinis pagal sąskaita-faktūrą (išskyrus užsakymų kuriu bendra suma viršiję 600 eur. pagal užsakovo pageidavimą galimas avansinis apmokėjimas)