Kategorijos

Mažasis Genijus

Profesionalus švenčių ir poilsio vaikams organizatorius

Vilnius
Palikti atsiliepimą Įsiminti
Siųsti žinutę
Teikiamos paslaugos:
Nuo 2001 metų mūsų kompanija – profesionali švenčių ir poilsio vaikams ir suaugusiems organizatorė, kuri Lietuvoje pelnė didžiulę pagarbą ir meilę. Mums pavyko suburti didelį ratą bendraminčių, kurių gyvenimo principai panašūs į mūsų. Tai mokytojai, rašytojai, menininkai, aktoriai, renginių vedėjai, profesionalai iš įvairių pramogų industrijos sričių. Tai ir mūsų mėgstami klientai, kurie jau leido laisvalaikį kartu su UAB „Mažasis genijus“. Dauguma jų seniai tapo mūsų kompanijos tikrais ir nuoširdžiais draugais.

Mes turime – daugybę renginių vaikams, šou, pokštų, švenčių įmonėms, vestuvių, jubiliejų scenarijų! Galime didžiuotis trejomis unikaliomis autorinėmis kostiumų kolekcijomis: „Amžių sankryžoje“ ir „Viduramžiai“ suaugusiems ir „Visos princesės“ vaikams. Mes nestovime vietoje, o tai reiškia, kad kiekvieną dieną mūsų paslaugų sąraše atsiranda vis naujų pavadinimų – šeimos šventės ir intelektualūs turai mūsų šalies svečiams, estradinio vokalo studija, jaunųjų talentų festivaliai, didelės gyvos lėlės ir PROMO akcijos. Kitaip sakant, mes esame ten, kur reikia sukurti džiaugsmo ir stebuklingų įspūdžių fejerverką! Geru žodžiu ir palaikymu stovykloje, naudingomis žiniomis studijose, ryškiomis emocijomis švenčių metu mes kasdien teikiame žmonėms džiaugsmą ir pasaulis tampa šiek tiek geresnis.

Mūsų paslaugos: vaikų švenčių organizavimas, stovyklos, gimtadieniai, išleistuvės, krikštynos, šeimos šventės, Kalėdiniai rengniai.
>
Palikti atsiliepimą
Rašyti atsiliepimą
Prisijungti / Užsiregistruoti
Parodyti el. paštą
09:00 : 18:00
09:00 : 18:00
09:00 : 18:00
09:00 : 18:00
09:00 : 18:00
Pagal susitarimą
Pagal susitarimą
Siųsti žinutę