Maistas vestuvėms – tai vienas svarbiausių dalykų, kurį tenka apgalvoti planuojant šventę. Nors kartais nusprendžiama pagrindinius patiekalus ir užkandžius ruošti savarankiškai, tačiau tam prireiks ne tik laiko bei pastangų, bet ir tam tikrų įgūdžių. Atminkite, kad vestuvės yra viena svarbiausių jūsų gyvenimo švenčių, tad pasistenkite, kad šią dieną rūpesčių būtų kuo mažiau. Pasirinkę maisto tiekėją galėsite būti visiškai ramūs, kad valgiai ne tik bus gardūs, bet taip pat atrodys labai estetiškai.

Pasirinkite maisto tiekėją

Maistas vestuvėms šiuo metu siūlomas daugybės tiekėjų, tad neskubėkite apsispręsti, ir išsirinkite tokį pasiūlymą, kuris geriausiai atitiktų jūsų lūkesčius. Galite pasidomėti klientų atsiliepimais bei įvertinti teikiamų paslaugų spektrą – maisto tiekėjai taip pat gali siūlyti indų nuomą, serviravimo bei aptarnavimo paslaugas.

Pagrindiniai patiekalai ir užkandžiai

Pasidomėkite, ar tarp šventės svečių nėra vegetarų ar netoleruojančių tam tikrų maisto produktų. Įprasta sudaryti dviejų ar trijų valgių meniu, iš kurio svečiai galės pasirinkti norimą patiekalą. Taip pat galėsite pasitarti, kokius užkandžius paruošti jūsų šventei – maisto tiekėjai tikrai pasiūlys idėjų, tad galėsite išsirinkti jums labiausiai patikusias.

Stalo serviravimas – ne ką mažiau svarbus

Visada norima, kad maistas vestuvėms atrodytų kuo estetiškiau, todėl specialistams vertėtų patikėti ne tik maisto ruošimą, bet taip pat ir stalo serviravimą. Tai galės užtikrinti, kad vaišių stalas bus tikrai džiuginantis akį, todėl įvairių vestuvinių dekoracijų prireiks mažiau.

Taip pat verta pagalvoti, kas aptarnaus svečius – maisto tiekėjai taip pat gali pasiūlyti tokią galimybę. Jei visus šiuos darbus patikėsite specialistams, galėsite būti visiškai ramūs, kad šventė praeis sklandžiai, o jums jos metu nereikės rūpintis maisto patiekimu ar indų nurinkimu nuo stalo.