Kategorijos

Angelo Kids

Įkvepiame puošti vaikus - kasdienai, šventėms, krikštynoms!

Vilnius
Palikti atsiliepimą Įsiminti
Siųsti žinutę
Teikiamos paslaugos:
Angelo Kids - tai pasakiškų drabužėlių vaikams namai. Čia gyvena stilingi kostiumėliai išrankiems berniukams, puošniausios suknelės ir paltukai mažosioms princesėms; išskirtinio grožio rūbai ir aksesuarai krikštynoms. Jei neišsirinksite iš daugybės siūlomų krikštynų suknelių ir kostiumėlių, sukursime (ir pasiųsime) individualiai!

Individualus siuvimas - pasiūsime Jūsų princesei svajonių suknelę – galbūt jau turite originalią idėją mintyse, o gal norite kažko panašaus į mūsų jau siūlomas sukneles, tik reikėtų pakeisti detales… kad ir kokius krikšto rūbelius įsivaizduojate, mūsų profesionali siuvėjų ir dekoruotojų komanda pasiruošusi papuošti Jūsų mažąsias nuo plaukų aksesuarų iki dekoruotų batukų.

DEKORAS – kiekviena gėlytė, drugelis, kaspinėlis, ornamentas… daromi individualiai, o neužsakomi iš “masinės gamybos” , taigi galime kartu aptarti jų dydį, spalvą, formą, ir keisti kaip Jūs pageidaujate.

Jūsų šventė visai netrukus? – Ne bėda! Susisiekite su mumis, ir galbūt mums pavyks Jūsų norimus rūbelius ir aksesuarus pagaminti vos per savaitę!
>
Palikti atsiliepimą
Rašyti atsiliepimą
Prisijungti / Užsiregistruoti
Parodyti el. paštą
B. Radvilaitės g. 7 Vilnius
11:00 : 19:00
11:00 : 19:00
11:00 : 19:00
11:00 : 19:00
11:00 : 19:00
11:00 : 18:00
11:00 : 16:00
Siųsti žinutę