jubiliejus gimtadienis

Maistas krikštynoms

Šviesios ir džiugios dienos – krikštynų – proga siūlome Jūsų šventės vietoje pavaišinti svečius gardžiais patiekalais, šviežiais užkandžiais ir skaniais gėrimais. Kad Jūsų šventei nieko netruktų, pasirūpinsime maitinimu:

  • Paruošime ir patieksime pageidaujamą maistą krikštynoms: šaltus užkandžius, šaltus ir karštus patiekalus, salotas, mišraines, gėrimus.
  • Esant sąlygoms, maistą ruošime Jūsų šventės vietoje, kitu atveju, gaminsime jį savo patalpose ir atvešime ką tik pagamintą. Teikiame išvažiuojamųjų švenčių maitinimo paslaugas, todėl aptarnausime krikštynas visoje Lietuvoje.
  • Serviruosime stalus, papuošime Jūsų paruoštomis krikštynų dekoracijomis, išnuomosime indus – tad Jums nereikės dėl nieko rūpintis.
  • Šventės metu taip pat aptarnausime stalus, papildysime ištuštėjusias lėkštes ar gėrimų indus. Palaikysime švarą, po šventės viską sutvarkysime ir išsivešime.

Tegul graži krikštynų šventė eina sklandžiai ir kelia džiaugsmą, o ne rūpesčius. Kreipkitės dėl maisto krikštynoms kainų ir rezervacijos jau dabar, nes sezono metu mūsų aptarnaujamų švenčių kalendorius greitai užsipildo.