Kategorijos

Smagilė

Švenčių planavimas - idėjos išpildymas

Visa Lietuva
Palikti atsiliepimą Įsiminti
Siųsti žinutę
Teikiamos paslaugos:
Organizuojame:
Piršlybas
Vestuves
Krikštynas
Gimtadienius
Įvairias sukaktis (vestuvių metines, jubiliejus ir kt.)
Mergvakarius/bernvakarius
Vaikų šventes
Paauglių vakarėlius
Mediumus
Universiteto baigimo šventes
Įvairius proginius-teminius vakarus: Kalėdinius, Naujametinius, šv. Valentino dienos, Helovino, Joninių nakties ir kita, pagal Jūsų pageidavimus.
Įmonių šventes

Scenarijaus paruošimas ir koordinavimas

Su kiekvienu klientu dirbame, įsigilindami į jo poreikius, tad ruošdami scenarijų netaikome jokių daugybėje švenčių panaudotų standartų. Su mumis dirbdami netikėtais originaliais sprendimais nustebinsite tiek save, tiek savo svečius.

Šventės vedimas

Vedant renginį, pasitelkiam ne tik charizmą, bet ir diplomatiją, sugebam žaibiškai prisitaikyti prie nenumatytų situacijų arba išskirtinės auditorijos.

Šventės vietos puošimas

Jums pageidaujant, papuošime šventės vietą bet kuriame Lietuvos mieste. Suderinsime visus puošybos elementus pagal spalvas, audinius, ir Jūsų skonį, patarsim, kokios dekoracijos labiausiai tinka pagal šventės tematiką ir stilių.

Šventinė atributika

Nuomojame lemputes, staltieses, medžiagines servetėles, kėdžių užvalkalus ir įvairių spalvų kaspinus, kurie papuoš Jūsų šventę, suteiks jai prabangos.
Taip pat siūlome spausdintus ir rankų darbo kvietimus, vardų, stalo nr.. Juos gaminam įvairioms progoms pagal Jūsų pageidavimus – panaudosim Jums patinkančias medžiagas, įkomponuosim inicialus, nuotraukas ar Jums svarbius simbolius.

VESTUVIŲ PLANAVIMAS, KOORDINAVIMAS

Mieli jaunavedžiai, kai svajojate apie nuostabią ir išskirtinę savo šventę, Jūsų užgaidos mūsų kasdieninę veiklą paverčia dar įdomesne. Mėgstame iššūkius, tad dirbame su didele energija ir užsidegimu. Lankstumas mums padeda įsigilinti į visus kliento poreikius, optimaliai prisitaikyti prie galimybių, novatoriškumas ir kūrybiškumas – pasiūlyti įdomias idėjas, profesionalumas – sklandžiai ir greitai dirbti.
Siekdami išvengti Jūsų nuovargio ir organizacinių rūpesčių, pasirūpiname visais organizaciniais klausimais. Tačiau jei prireiks tik smulkmenos, mes vis tiek skubėsime Jums pagelbėti.
>
Palikti atsiliepimą
Rašyti atsiliepimą
Prisijungti / Užsiregistruoti
Parodyti el. paštą
Kęstučio g. 59 Visa Lietuva
Siųsti žinutę