maistas vestuvems pajuryje

Maistas banketams, furšetams

Banketai ir furšetai – tai oficialios vaišės, siūlomos priėmimų, renginių, konferencijų, minėjimų ir kitų švenčių metu. Mūsų ruošiamas ir serviruojamas maistas banketams, furšetams Jūsų pasirinktoje vietoje leis pasimėgauti gardžiais užkandžiais ir patogiu aptarnavimu.

Kuo skiriasi banketai ir furšetai? Furšeto metu svečiai dažniausiai vaišinasi stovėdami (švediško stalo principas), tad stalus serviruosime ir maistą ruošime taip, kad būtų patogu valgyti ir neprisėdus. Banketai dažnai laikomi oficialesnėmis vaišėmis, jų metu svečiai gali patogiai susėsti.

Banketams ir furšetams paruošime:

  • Platų šaltųjų užkandžių asortimentą: sūrius, salotas, sumuštinius, žuvies užkandžius, vaisines užkandėles, tradicines ir egzotiškas vaišes, šviežius užkandžius banketams ir furšetams pagal bendrus reikalavimus ir Jūsų pageidavimus.
  • Karštuosius ir gaiviuosius gėrimus.
  • Pagal Jūsų prašymą serviruosime ir papuošime stalus, išlaikydami banketams, furšetams derantį skonį.
  • Esant poreikiui, paskolinsime visus reikalingus indus.
  • Aptarnausime svečius viso banketo ar furšeto metu.
  • Atvyksime į Jums patogią vietą Vilniuje, Kaune ir visoje Lietuvoje. Serviruosime banketus ir furšetus namuose, salėse, restoranuose, kaimo turizmo sodybose ar bet kuriose kitose Jūsų nurodytose šventės vietose.

Maisto banketams ir furšetams kainos priklausys nuo pasirinkto meniu, dalyvių skaičiaus bei šventės vietos. Visuomet siekiame rasti kompromisą, tad paruošime vaišes pagal Jūsų esamą biudžetą.

Susisiekite su mumis ir rezervuokite mūsų komandą banketui ar furšetui pasirinktu laiku.