Kategorijos
Apie portalą

Paslaugų paieškos portalas

Svenciubites.lt – patogiausias ir greičiausiai augantis švenčių paslaugų paieškos katalogas. Tai geriausia vieta ieškoti fotografų, renginio vedėjų, stilistų, dizainerių, dekoratorių, muzikantų, šou atlikėjų, DJ ir t.t. - vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, mergvakariams, bernvakariams, įmonės vakarėliams ar bet kitai progai!

 


 

Informatyvūs ir patogūs paslaugų teikėjų puslapiai

Išsami informacija apie teikiamas paslaugas, kontaktai, nuotraukų galerijos, darbo laikas, žemėlapis. Viską rasite patogiai pateiktą vienoje vietoje.

 


 

Susisiekite nedelsiant!

Portale teikiama patogi bendravimo su paslaugų teikėjais paslauga. Parašykite jiems žinutę tiesiai iš jų paslaugos puslapio! Apie gautą užklausą portale teikėją nedelsdami informuosime elektroniniu paštu.

 


Atsiliepimai

Kitų klientų palikti atsiliepimai apie paslaugų teikėjus padėjus jums išsirinkti geriausius. Pasinaudoję paslaugomis – nepamirškite palikti atsiliepimo ir jūs! Dalinkimės savo patirtimi!

 


Patogus naršyti mobiliuose įrenginiuose

Ieškokite jums reikiamų paslaugos teikėjų ar tiesiog idėjų jūsų šventėms patogiai mobiliame telefone ar planšetėje, kur bebūtumėte. Pasistengėme kad tai būtų patogu!

 


Puslapių įsiminimo funkcija

Prisijunkite prie portalo ir išsaugokite Jums patikusius puslapius. Vėliau, galėsite juos visus patogiai pasiekti vienoje vietoje.

 


Nemokami paslaugų teikėjų puslapiai

Kad portalas būtų išsamesnis, patrauklesnis ir populiaresnis – paslaugų teikėjai savo puslapius gali susikurti nemokamai

 


Straipsniai

Paslaugų teikėjai portale gali nemokamai skelbti skelbti kokybiškus straipsnius, kurių turinys yra aktualus portalo lankytojams.